مسابقه ملی کتابخوانی سهم من از جوانی ایران

در آستانه ی روز ملی جمعیت؛
مدیر عامل کانون و مؤسسه فرهنگی هنری شهید روحی از برگزاری مسابقه ملی کتابخوانی با عنوان «سهم من از جوانی ایران» خبر داد.

علی اکبر روحی گل خطمی مدیرعامل کانون و مؤسسه فرهنگی هنری شهید روحی گفت: در آستانه روز ملی جمعیت با مشارکت سایر دستگاه های فرهنگی تصمیم به برگزاری مسابقه کتابخوانی در سطح کشور گرفته شد.

وی بیان داشت: مسابقه ملی کتابخوانی با عنوان «سهم من از جوانی ایران»  از  کتاب «هفت خان خیالی» نوشته سحر فرهادی برگزار می شود.

دبیر برگزاری مسابقه ملی کتابخوانی سهم من از جوانی ایران تصریح کرد: این کتاب پژوهشی درخصوص ارتباط معیشت و تربیت فرزندصالح و پاسخی به دلواپسی های فرزندآوری و فرزندپروری است.

مسئول مؤسسه شهید روحی در مشهد ادامه داد: رزق و برکت؛ دو اعتقاد فراموش شده، ترس از فقر و فرار از فرزندآوری، تأثیر رفاه و سختی در تربیت، عوامل موثر بر هدایت و تربیت ، چالش مادری، خانه داری و اشتغال و مدیریت هزینه های فرزندآوری و فرزندپروری از جمله مباحث و سرفصل های این کتاب است.

مدیر تشکل تخصصی ترویج و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در کشور  گفت: این مسابقه در ۲ بخش بزرگسالان و بخش ویژه کودکان و نوجوانان که شامل ارسال نقاشی با موضوع سهم‌من از جوانی  ایران است برگزار خواهد شد.

عضو انجمن کتابخانه های عمومی مشهد مقدس در پایان خاطرنشان کرد: جوائز این مسابقه  شامل جوایز نفیس و ارزنده ای شامل بن خرید، کارت هدیه، سکه پارسیان و... می باشد و علاقه مندان تا پایان خرداد  1402 با مراجعه به سامانه مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی www.mketab.ir می توانند در مسابقه شرکت نمائید.توسط مدیر سایت clock 1402/02/27 00:00 clock مشاهده: 814 comment نظرات : ۰
tag گروه(ها):
  • یکشنبه 14 خرداد سال 1402 - رحلت حضرت امام خمینی -- تعطیل