مسابقه کتابخوانی «اندیشه در قرآن ۲» برگزار می‌شود

همزمان با ماه مبارک رمضان و برای دومین سال متوالی مسابقه کتابخوانی «اندیشه در قرآن ۲» در دو بخش کودک و نوجوان و بزرگسالان به همت کانون فرهنگی هنری شهید روحی برگزار می شود.

 

علی اکبر روحی گل خطمی گفت: این مسابقه به همت کانون و  موسسه فرهنگی هنری «شهید روحی» مشهد مقدس و با مشارکت معاونت فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار می‌شود.

 

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری شهید روحی گفت: در بخش بزرگسال کتاب «آداب روزه داری احوال روزه داران» برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و بخش ویژه کودک و نوجوان «کتاب  آیه به آیه» منبع مسابقه است.

 

روحی تصریح کرد: کتاب «آداب روزه داری – احوال روزه داران» برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی گزیده ای از مجموعه توصیه ها، نصایح، تحلیل ها و مواعظی است که در ماه های رمضان ۲۲ سال گذشته ـ از سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۹۰ ـ در بیانات معظم له ارائه شده است. در مقدمه این کتاب آمده است: «در انتخاب مطالب این کتاب دو ویژگی مورد توجه قرار گرفته است: نخست؛ موضوع بیانات ماه مبارک رمضان، معارف دینی مربوط به روزه داری، آداب دعا، تکالیف مؤمنان در این ماه از نظر فردی، اجتماعی و سیاسی و نظایر آن باشد. دوم؛ صرفاً در محدوده زمانی از حلول ماه مبارک رمضان تا پایان روز عید سعید فطر هر سال بیان شده باشد.»

 

وی یادآور شد: نحوه شرکت در آزمون به صورت آنلاین و از طریق مراجعه به مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی  به  نشانی www.m-ketab.ir است و علاقمندان می توانند تا 30 اردیبهشت ماه در آن شرکت کنند.

 

 نحوه شرکت در مسابقات مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی:
علاقه مندان به شرکت در مسابقه می توانند پس از ثبت نام با استفاده از کدملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور در سامانه اقدام به ورود نمایند و در صفحه ابتدائی پروفایل خود اطلاعات مسابقه را مشاهده و در آن شرکت نمایند.

- لینک ثبت نام در سامانه
http://www.m-ketab.ir/account/register
- لینک ورود به سامانه
http://www.m-ketab.ir

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند  یا با شماره تلفن ۰۹۱۵۰۷۵۱۸۴۸  در ساعات 18 الی 20 تماس حاصل نمایند.(جهت شرکت در نظرسنجی سامانه مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی در سال 1400  اینجا کلیک کنید.  همراه با جوایز ارزنده )

کانون و موسسه فرهنگی هنری شهید ابراهیم روحی

تشکل تخصصی ترویج و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی

توسط مدیر سایت clock 1401/01/15 00:00 clock مشاهده: 809 comment نظرات : ۰
tag گروه(ها):
  • یکشنبه 14 خرداد سال 1402 - رحلت حضرت امام خمینی -- تعطیل