مسابقه بزرگ کتابخوانی دیار دلیران

موسسه فرهنگی هنری شهید روحی با مشارکت مجمع فعالان فرق ادیان اقوام و مذاهب (مفام) به مناسبت سی امین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و در جهت تقویت وحدت و  انسجام ملی برگزار می کند:

علی اکبر روحی گل خطمی مدیرعامل کانون و  موسسه فرهنگی هنری شهید روحی گفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی دیار دلیران  از  کتاب #دیار_دلیران نوشته حجت الاسلام دکتر علی گودرزی برگزار می گردد.

وی گفت کتاب دیار دلیران بازخوانی بیانات مقام معظم رهبری امام خامنه ای دام عزه العالی درباره قوم کرد و مردم نجیب استان کردستان است.

روحی اشاره کرد در این کتاب به مطالب ذیل اشاراتی شده است:
۱.توجه به جنبه های مثبت استان کردستان
۲.خدمات مردم کردستان به انقلاب
۳.خدمات انقلاب به مردم کردستان
۴.وظایف اقشار مختلف در قبال استان کردستان

عضو انجمن کتابخانه های عمومی مشهد مقدس گفت : در بخشی از این کتاب آمده است:#کردستان به نظر من یک استان #فرهنگی است، من این را مکرر گفته ام.سعی کردند این استان را یک استان امنیتی و یک استان نظامی کنند.حقیقت را واژگون جلوه دادند اینکار را جمهوری اسلامی نکرد و به طور طبیعی نمی‌توانست بکند! چه کسانی کردند؟ دشمنان نظام جمهوری اسلامی.
*بیانات امام خامنه ای در دیدار برگزیدگان استان کردستان،۲۴اردیبهشت۱۳۸۸*

وی جوائز این مسابقه را 100 میلیون ریال اشاره کرد و گفت تا 15 دی ماه 1401 با مراجعه به سامانه مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی www.m-ketab.ir در مسابقه شرکت نمائید.


نسخه pdf کتاب را اینجا دریافت نمایید


نحوه شرکت در  مسابقات مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی :

در صورتی که قبلا در یکی از مسابقات کتابخوانی ما شرکت نموده اید، احتمالا اطلاعات شما در سامانه موجود است، لذا جهت امتحان اینکه اطلاعات شما در سامانه موجود می باشد یا خیر، از طریق صفحه اصلی سایت وبا استفاده از کدملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور اقدام به ورود نمایید. در صورت موفقیت در صفحه ی ابتدائی پروفایل خود اطلاعات مسابقه را دیده و می توانید در مسابقه شرکت نمائید،

در غیر اینصورت 

- در سامانه ثبت نام

- سپس وارد سامانه 

- سپس در مسابقه کتابخوانی شرکت نمایید.


توسط مدیر سایت clock 1401/08/22 00:00 clock مشاهده: 8350 comment نظرات : ۰
tag گروه(ها):
  • سه شنبه 8 فروردین سال 1402 -