مسابقه بزرگ فرهنگی خبر بزرگ

برگزاری مسابقه بزرگ فرهنگی خبر بزرگ

به گزارش مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی، علی اکبر روحی گل خطمی مدیرعامل کانون و موسسه فرهنگی هنری شهید روحی با بیان این مطلب گفت:۱۱۰ جایزه متبرک و فرهنگی رضوی جوایز این مسابقه می باشد.


عضو انجمن کتابخانه های عمومی شهر مشهد در ادامه گفت : این مسابقه در ۳ بخش کودکان و نوجوانان و بزرگسالان برگزار می گردد و کتاب بخش کودک کتاب خبر بزرگ نوشته سرکار خانم برقعی کتاب بخش نوجوان کتاب برای قلب سپید تو گفتارهای از نهج البلاغه نوشته سرکار خانم میر فیضی و نشریه خبر بزرگ ویژه نامه عید سعید غدیر ۱۴۰۱ ضمیمه روزنامه قدس ویژه بزرگسالان می باشد .

وی ۷ مرداد را آخرین مهلت شرکت در مسابقه گفت و افزود جهت شرکت در مسابقه  و دریافت رایگان کتاب ها به سايت مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی  Www.m-ketab.ir مراجعه نمائید.

نحوه شرکت در  مسابقات مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی :

در صورتی که قبلا در یکی از مسابقات کتابخوانی ما شرکت نموده اید، احتمالا اطلاعات شما در سامانه موجود است، لذا جهت امتحان اینکه اطلاعات شما در سامانه موجود می باشد یا خیر، از طریق صفحه اصلی سایت وبا استفاده از کدملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور اقدام به ورود نمایید. در صورت موفقیت در صفحه ی ابتدائی پروفایل خود اطلاعات مسابقه را دیده و می توانید در مسابقه شرکت نمائید،

در غیر اینصورت 

- در سامانه ثبت نام

- سپس وارد سامانه 

- سپس در مسابقه کتابخوانی شرکت نمایید.

توسط مدیر سایت clock 1401/04/25 00:00 clock مشاهده: 1440 comment نظرات : ۰
tag گروه(ها):
  • یکشنبه 3 مهر سال 1401 رحلت حضرت رسول اکرم ص - شهادت حضرت امام حسن مجتبی ع -- تعطیل -