مسابقه کتابخوانی خطبه فدکیه



«علی اکبر روحی گل خطمی» در گفتگو با خبرنگار مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی اظهار کرد: در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) مسابقه بزرگ کتابخوانی «خطبه فدکیه» ویژه عموم مردم به همت موسسه و کانون فرهنگی هنری «شهید روحی» مشهد و با مشارکت شهرداری منطقه 2 و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار می شود.

 

مدیرعامل کانون و موسسه فرهنگی هنری شهید روحی با بیان اینکه اولیاء خدا به فرزندان خود خطبۀ فدکیه را آموزش می‌دادند و آنها حفظ می‌کردند، تصریح کرد: منبع این مسابقه، کتاب «خطبه فدکیه» موسسه بیان معنوی است و علاقه مندان می توانند به صورت رایگان فایل pdf کتاب خطبه فدکیه  را از سامانه مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی www.m-ketab.ir دریافت کنند.

 

روحی با بیان اینکه ۱۰ بهمن آخرین مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی «خطبه فدکیه» است، افزود: علاقمندان به شرکت در مسابقه کتابخوانی خطبه فدکیه می توانند از طریق صفحه اصلی سایت و با استفاده از کدملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور اقدام به ورود کنند.

 

وی یادآور شد: تلفن راهنمای به شماره 09150751848 برای پاسخ به پرسش های علاقمندان به شرکت پیش بینی شده است. به برگزیدگان جوائز ارزنده و هدیه ویژه حرم مطهر رضوی اهدا می شود.

منبع مسابقه :

دریافت رایگان منبع شرکت در مسابقه  (pdf): کتاب خطبه فدکیه 

 


آخرین مهلت شرکت مسابقه کتابخوانی «خطبه فدکیه» 10 بهمن ماه 1400 می باشد.



نحوه شرکت در  مسابقات مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی :

در صورتی که قبلا در یکی از مسابقات کتابخوانی ما شرکت نموده اید، احتمالا اطلاعات شما در سامانه موجود است، لذا جهت امتحان اینکه اطلاعات شما در سامانه موجود می باشد یا خیر، از طریق صفحه اصلی سایت وبا استفاده از کدملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور اقدام به ورود نمایید. در صورت موفقیت در صفحه ی ابتدائی پروفایل خود اطلاعات مسابقه را دیده و می توانید در مسابقه شرکت نمائید،

در غیر اینصورت 

- در سامانه ثبت نام

- سپس وارد سامانه 

- سپس در مسابقه کتابخوانی شرکت نمایید.

(جهت شرکت در نظرسنجی سامانه مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی در سال 1400  اینجا کلیک کنید.  همراه با جوایز ارزنده )


روابط عمومی کانون و موسسه فرهنگی هنری شهید روحی 

(تشکل تخصصی ترویج و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در استان خراسان رضوی)

توسط مدیر سایت clock 1400/10/08 00:00 clock مشاهده: 4407 comment نظرات : ۰
tag گروه(ها):
  • سه شنبه 3 خرداد سال 1401 - فتح خرم شهر در عملیات بیت المقدس و روز مقاومت ، ایثار و پیروزی