​موفقیت کانون شهید روحی در رویداد ملی فهما (فرهنگ و هنر مساجد ایران)

ضمن تبریک ولادت امام علی(علیه السلام ) و سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد (۱۸ اسفند) کسب کانون شایسته تقدیر در اولین رویداد ملی فهما در حوزه فضای مجازی و رسانه(سامانه مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی www.m-ketab.ir ) رو خدمت همه ی اعضای کانون تبریک وتهنیت عرض می نمایم.


علی اکبر روحی گل خطمی
مدیریت کانون شهید روحی


7 کانون فرهنگی هنری از خراسان رضوی در اولین رویداد ملی فهما شایسته تقدیر شناخته شدند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه اولین رویداد ملی فهما با حضور ۲۵ هزار کانون فرهنگی هنری از سراسر کشور به ایستگاه پایانی خود رسید، گفت: ۷ کانون فرهنگی هنری از خراسان رضوی در اولین رویداد ملی فهما شایسته تقدیر شناخته شدند.

«محمد ابدالی تکلو» ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت علی(ع) و گرامیداشت روز پدر با اشاره به برگزاری طرح ملی فهما گفت: این طرح به صورت ملی و با حضور ۲۵ هزار کانون فرهنگی هنری در سطح کشور انجام شد که کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد توانستند رتبه های برتر را به خود اختصاص دهند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجدخراسان رضوی افزود: پس از بررسی‌های لازم توسط هیأت های انتخاب و حضور گروه‌هایداوری در ۱۸ رشته، مجموعا ۱۳۳ کانون در این رویداد ملی قابل تقدیر شناخته شدند، درواقع ۱۸ کانون در ۱۸رشته به عنوان کانون برتر انتخاب شدند، ۱۸ کانون در ۱۸رشته بهعنوان کانون شایسته تقدیر ویژه و تعداد ۹۷ کانون نیز به عنوان شایسته تقدیر شناختهشدند.

وی گفت: کانون شهید مصطفی احمدی روشن دررشته ایده های مسجدی، کانون منتظران در رشته ترویج امر به معروف و نهی از منکر،کانون دارالعلم قرآن در رشته طرح های بومی خلاقانه، کانون امام محمد باقر(ع) دررشته غنی سازی اوقات فراغت، کانون شهید ابراهیم روحی در رشته فضای مجازی و رسانه،کانون های امام حسن مجتبی و ابن الرضا(ع) در رشته فعالیت های قرآنی در رویداد ملی فهما شایسته تقدیر شناخته شدند.

ابدالی تکلو ادامه داد:یکی از دستاوردهای مهم این رویداد ملی، ورود حرفه ای به عرصه هنر و شناسایی استعدادهای مسجدی و فرصت سازی برابر برای رشد و ارتقای این استعدادها در سراسر ایران اسلامی است چنان که باتعریف رشته هایی همچون نمایش، فیلم و سرود این فرصت را برای بچه های مسجد فراهم کرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجدخراسان رضوی اظهارداشت:بنابر نتایج اعلام شده از برگزیدگان رویداد ملی «فهما» دربخش کانون ها، می توان گفت این رویداد فرصت مناسبی برای رشد و اعتلای هنر مسجدی وانقلابی است و می تواند با شناسایی و آموزش و پرورش استعدادها در معنویت موجود درفضای مسجد به تربیت نخبگان هنری تراز انقلاب آنهم در گام دوم انقلاب کمکی شایان کند.

توسط مدیر سایت clock 1398/12/19 00:00 clock مشاهده: 3604 comment نظرات : ۰
tag گروه(ها):
  • پنج شنبه 3 تیر سال 1400 -