جشنواره شهروند کتابخوان در مدارس و بوستانهای مشهد برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری شهید روحی ، طرح ابتکاری جشنواره شهروند کتابخوان همزمان با ایام ماه مبارک رمضان با موضوع جشنواره کتابخوانی رضوی در مدراس و بوستانهای مشهددر حال برگزاری است.

مدیرعامل موسسه فرهنگی شهید روحی گفت : گفت: این جشنواره به سفارش اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس،پارکها و بوستانهای مشهد برگزار می شود.

علی اکبر روحی گل خطمی ادامه داد: ایام ماه مبارک رمضان و دورهمی های خانواده های روزه دار در پارکها و بوستانها بستری مناسب برای اجرای طرح ابتکاری و خلاقانه جشنواره شهروند کتابخوان بود و از این جشنواره شاد و سرگرم کننده و درعین حال مبتنی بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و فراهم کردن زمینه های مشارکت مردم در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی استقبال بسیار خوبی به عمل آمده است.

وی ادامه داد: ایستگاه مطالعه برای بزرگسالان،شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی با خلاصه نویسی کتابهای جشنواره،ایستگاه نقاشی کودکان و نوجوانان،برگزاری مسابقه برای کودکان و نوجوانان و اجرای برنامه عروسکی عمو توانا و هدهد خوش خبر از دیگر بخشهای جشنواره شهروند کتابخوان است

بدیع زادگان ادامه داد: در مدارس نیز دانش آموزان ضمن حضور در برنامه های شاد و سرگرم کننده جشنواره از برنامه هایی مانند اجرای گروه سرود آوای رضوان، رادیو کتاب، سه اجرای تئاتر با موضوع زندگانی امام رضا(ع) در جشنواره کتابخوانی رضوی نیز شرکت می کنند.

وی یادآور شد: از ابتدای ماه مبارک رمضان در مدارس و بوستان کوهسنگی مشهد مقدس 20برنامه اجرا شده است و در شبهای 10 الی 18 رمضان ساعت 21 الی 23  نیز این برنامه در بوستان حجاب مشهد برگزار خواهد شد.

توسط مدیر سایت clock 1398/02/28 00:00 clock مشاهده: 1262 comment نظرات : ۰
tag گروه(ها):
  • سه شنبه 7 بهمن سال 1399 -